Zarezerwuj terminMENU
InstagramFacebook
Wróć

Master Groom 2022

image0 (2).jpeg

W czasie wydarzenia, przyznawane były także wyróżnienia w konkursie Top 10 najlepszych groomerów. Klasyfikacja oraz zajęcie konkretnej pozycji w tym rankingu zależy przede wszystkim od zgromadzonych punktów za udział w konkursach groomerskich przez cały rok. Tatiana zajęła drugą lokatę, co jest ogromnym sukcesem, zważywszy na fakt, że tak naprawdę dopiero od nieco ponad roku bierze ona udział w najróżniejszych, międzynarodowych konkursach groomerskich. 

Sama organizacja Master Groom Polska była na naprawdę wysokim poziomie - niczego nie brakowało, a w razie jakichkolwiek problemów czy pytań, organizatorzy reagowali błyskawicznie. Za to chcieliśmy złożyć im ogromne podziękowania - to było wspaniałe przeżycie. 

Udział w Master Groom Polska 2022, po raz kolejny pokazał, że pokora, skromność ale też i ciężka praca opłacają się. Warto dążyć do spełniania swoich marzeń, jednakże nie należy oczekiwać, że spełnienie ich przyjdzie nam łatwo. Właśnie dlatego, cały czas zachęcamy nie tylko do udziału w konkursach groomerskich, ale też - a może właśnie przede wszystkim - do udziału w szkoleniach, kursach czy seminariach. Wiedza oraz doświadczenie, to absolutna podstawa, jeśli marzymy o tym, aby być coraz lepszymi w swoim fachu. 

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Tatianie i czekamy na więcej, bo - jak znamy naszą założycielkę - nie spocznie na laurach, tylko jeszcze bardziej zakasa rękawy do ciężkiej pracy przy wsparciu całego naszego zespołu.