Zarezerwuj terminMENU
InstagramFacebook
Wróć

Artero Grooming 2022

IMG_8348.jpg

 

Tatiana oraz Iza postanowiły spróbować swoich sił i wystartowały w dwóch, różnych konkurencjach. Iza brała udział w klasie workshop - czyli “swojej”, komercyjnej. Jej modelem był jej własny pies rasy bichon - Aslan. Tym razem jednak bez nominacji, jednak dla nas nie jest to porażką. Wręcz przeciwnie - to impul do dalszego działania. 

 

Tatiana postanowiła stanąć w szranki ze swoim niezawodnym modelem, Omenem, w klasie open poodle. Stworzyła fryzurę continental clip, która została oceniona przez jury bardzo wysoko - udało się zająć 2 lokatę na aż 17 uczestników! 

 

Artero Grooming było wydarzeniem, do którego przygotowywaliśmy się na wielu poziomach - nie tylko, jeśli chodzi o sam grooming, ale też i podróż. Wszystko jednak się udało! Organizacja konkursu była na naprawdę wysokim poziomie. 

Chcemy też z całą mocą podkreślić, że tego rodzaju wydarzenia to dla nas nie tylko możliwość sprawdzenia swoich umiejętności i zmierzenia się w różnych konkurencjach z najlepszymi groomerami z całego świata. Na tego rodzaju imprezach równie ważny jest tzw. networking, czyli rozmowy z innymi uczestnikami. Uwierzcie, są one bardzo inspirujące i motywują do dalszego działania. To także szansa na zapoznanie się z najnowszymi trendami, jeśli chodzi o szeroko pojmowany grooming - z czego również zawsze korzystamy. 

 

Zmotywowani do działania i dalszej pracy, zakasujemy rękawy i dzielnie działamy dalej, ponieważ nowe wyzwania czekają!