Zarezerwuj terminMENU
InstagramFacebook
Wróć

Romeo Grooming 2022

IMG_8657.JPG

Tatiana oraz Umberto brali udział w dość niestandardowej konkurencji, bo polegającej na pracy w duecie. To duże wyzwanie, bo kluczem do podołania mu, jest przede wszystkim współpraca oraz dobra komunikacja. Dwóch groomerów pracujących nad jednym psem, to wbrew pozorom wcale nie taka łatwa sprawa. Tatiana i Umberto jednak podołali i udało im się zająć drugą lokatę, mimo, że konkurencja była naprawdę liczna, bo udział w niej brało aż 20 par.

 

Nasza groomer Iza, również próbowała swoich sił i również zakończyły się te zmagania sukcesem - 2 miejsce w konkurencji pośredniej. Iza startowała z bichonem i tutaj również lekko nie było, bo udział w tym wyzwaniu brało aż 12, najlepszych groomerów z całego świata!

 

Poza tymi dwoma konkurencjami, chcielibyśmy podkreślić spektakularny sukces Tatiany w konkurencji poodle open. Brało w niej udział aż 31 osób, czyli wyjątkowo dużo, jeśli chodzi o różnego rodzaju zmagania konkursowe na skalę światową. Modelem Tatiany był pudel duży o imieniu Joy i to właśnie z nim, wykonując fryzurę modern clip, Tatiana zajęła 2 miejsce!

 

Sam udział w tak prestiżowym wydarzeniu jest dla nas prawdziwym zaszczytem oraz nauką. Poza samymi zmaganiami konkursowymi, tego rodzaju wydarzenia są niepowtarzalną okazją do tego, aby porozmawiać z innymi groomerami i wymienić się doświadczeniami. To, jak powszechnie wiadomo, także bardzo ważny element każdej pracy, nie tylko groomera. Dzięki temu, jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami oraz sposobami pielęgnacji, a co za tym idzie - jesteśmy w stanie świadczyć usługi dla naszych klientów na jeszcze wyższym poziomie. 

 

Jesteśmy oczywiście bardzo szczęśliwi z uzyskanych osiągnięć, jednakże jednocześnie bardzo świadomi tego, że nie należy spoczywać na laurach. Praca, pokora oraz wdzięczność za to, co uda się osiągnąć - oto najważniejsze rzeczy, które pozwalają zajść jeszcze wyżej.