Zarezerwuj terminMENU
InstagramFacebook
Wróć

The International Grooming Conference w Anglii 2022

IMG_8143 (1).jpg

 

 

Konferencja odbywała się w dniach 12-13.11.2022. W pierwszym dniu, poza licznymi warsztatami oraz seminariami, miało miejsce rozdanie nagród dla najlepszych groomerów za ich dotychczasowe osiągnięcia. Umberto otrzymał niezwykle ważną ale też w pełni zasłużoną nagrodę za dotychczasowe osiągnięcia w swojej pracy jak i za całokształt zawodowy. Chcielibyśmy z tego miejsca jeszcze raz bardzo serdecznie Mu pogratulować oraz zaznaczyć, że tego rodzaju wyróżnienia są przyznawane tylko i wyłącznie najlepszym z najlepszych. Tym samym, jesteśmy niesamowicie dumni z tego, że właśnie Umberto Lehmann, prezes EGA, zdecydował się na podjęcie stałej współpracy z naszym salonem oraz Akademią. 

 

13.11.2022, czyli w drugim dniu trwania konferencji, Umberto został poproszony o przeprowadzenie seminarium na którym zaprezentował modelowe strzyżenie oraz pielęgnację psa rasy Czarny Terier Rosyjski. To nie lada wyzwanie, ponieważ psy tej rasy są naprawdę duże, a praca z nimi nie należy do najłatwiejszych, jeśli nie zna się dokładnie ich specyfiki. Umberto poradził sobie z tym wyzwaniem doskonale - sala pękała w szwach od osób, które z ogromnym zainteresowaniem słuchały Go oraz oglądały jego pracę.

 

Konferencje to dla nas niepowtarzalna okazja zasięgnięcia wiedzy od najlepszych z całego świata. Nie ma osoby na świecie, która wiedziałaby wszystko - zdobywanie wiedzy to proces, który trwa. W branży groomerskiej, co chwilę coś się zmienia, pojawiają się nowe trendy, techniki pielęgnacji oraz strzyżenia, z którymi cały nasz zespół chce być na bieżąco. Dzięki temu, nie tylko rozwijamy się jako groomerzy, co przecież jest bardzo ważne, ale też jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom usługi na coraz to wyższym poziomie. Wierzymy, a nawet mamy pewność, że The International Grooming Conference nie była ostatnim tego typu wydarzeniem, w którym wzięliśmy udział. Z niecierpliwością zatem wyczekujemy kolejnych okazji do pogłębienia naszej wiedzy oraz umiejętności.