Zarezerwuj terminMENU
InstagramFacebook
Wróć

Wosk ochronny dla psów od salonu Ambernova dla wszystkich klientów

image0 (3).jpeg

Mróz, sól, którą posypywane są ulice a także śnieg - te wszystkie czynniki negatywnie wpływają na kondycję łap naszych milusińskich. Właśnie z myślą o nich, stworzyliśmy autorską maść, która skutecznie ochroni łapy piesków! Skład maści jest w 100% naturalny - znajduje się w niej m.in olej kokosowy i masło Shea. Maść wnika głęboko w strukturę łapy i tworzy na niej warstwę ochronną. Dzięki niej, łapy psów nie będą narażone na szkodliwe działanie śniegu, soli czy mrozu. Maść tę można także stosować ochronnie na noskach psów - szczególnie tych najbardziej ciekawych świata, które spacerują z nosami w śniegu :)

Nie można zapominać, że nieprawidłowa pielęgnacja łap psów zimą, może spowodować poważne problemy zdrowotne. Poduszki u łap psów są bardzo porowate i paradoksalnie - niezwykle wrażliwe. Niezabezpieczenie ich przed solą czy innymi specyfikami, którymi posypywane są zimą ulice, w najlepszym przypadku, może doprowadzić do powstania niewielkich ran lub otarć. Trzeba być jednak świadomym, że takie działanie może skończyć się nawet wizytą (i to nie jedną!) u weterynarza. 

Pies odczuwa ból - łapy, które są narażone na kontakt ze śniegiem, bardzo niską temperaturą czy substancjami chemicznymi, mówiąc najogólniej, cierpią. Sami smarujemy naszą skórę kremami natłuszczającymi, kiedy na dworze jest mróz, bo bez tej ochrony, szczypią nas policzki. Wyobraźmy sobie, że podobne uczucie towarzyszy psu, ale obejmuje ono łapki. Właśnie dlatego, postanowiliśmy stworzyć autorski wosk, który przede wszystkim ma działanie protekcyjne, ale też i odżywcze. Każdy klient salonu Ambernova Stylowy Pies, będzie w stanie odpowiednio zadbać o kondycję łap swojego pupila zimą.